Jak naši práci hodnotí klienti?

Že naše slova jsou i činy, potvrzují úspěchy našich dlouholetých spokojených klientů. Věříme, že do tohoto týmu skvěle zapadnete i vy, stačí udělat první krok a kontaktovat nás.

10

let v oboru

500+

klientů

"S Tomem se známe asi 7 let a za tu dobu se mnou prošel kompletní audit všech smluv tak, aby pro mě byly co nejvýhodnější, přidali jsme zajištění do budoucna ve formě investic a s jeho službami jsem naprosto spokojený. Momentálně se chystáme se ženou ke koupi rodinného domu, při které nám Tom zajišťuje komunikaci s bankou a kompletní finanční poradenství s tím spojené. Toma jako finančního poradce doporučuji všemi deseti hlavně pro lidský, přesto profesionální přístup a je to člověk, kterému s ohledem na mé finance můžu důvěřovat."

Tomáš Vajdík, Městská policie

"Co se týče mých předchozích zkušeností s finančním poradenstvím, většinou se jednalo o méně úspěšné spoluhráče, kteří se rozhodli přivydělat si peníze právě cestou finančního poradenství, lze-li to tak v jejich případě nazývat. Vesměs mi nabízeli pouze sjednání životního pojištění, o kterém věděli jen pramálo. Této spolupráce jsem nikdy nevyužil a sjednával si smlouvy na vlastní pěst. Tomáš přišel s širším pohledem na využití vydělaných peněz. Nešlo jen o pojistky a ani jsem z něj neměl pocit jako z ostatních, že to dělají pro tu peněžitou provizi. Líbilo se mi, že přišel s nabídkou dlouhodobé spolupráce. Nabídl mi, že mi bude pomáhat a radit, jak nakládat s penězi a jak a do čeho nejlépe investovat abych se měl dlouhodobě dobře. To mě oslovilo."

Lukáš Vraštil, profesionální fotbalista

Když mě Peťka oslovila, tak jsem měl svoji finanční poradkyni. I přesto mi zdarma udělala analýzu mých financí. V tuhle chvíli musím říct, že jsem rád, že Petru mám, zjistil jsem hromadu nedostatků v pojištění a v mých investicích. Všechno mi krásně vysvětlila lidským přístupem. Určitě bych už neměnil, finance mám teď pod kontrolou a vše funguje jak má. Díky Peti!

Patrik Pavlica, pleťový terapeut

"S Tomem se známe od mala, kdy jsme spolu začínali na hřišti, takže důvěru máme vyřešenou. Když se k tomu přidají poradenské služby, jedná se o spokojenost obou stran. Jestli hledáš spolehlivého člověka, který má opravdový zájem pomoci, tak vřele doporučuji."

Dominik Simerský, profesionální fotbalista

Toma a jeho kancelář můžu jen doporučit. Na začátku jsem si nedovedl představit, co jeho služba obnáší a teď po několika letech spolupráce jsem rád, že se mi o finance stará právě on. Získal si mě hlavně tím, že když jednou nastal problém, tak se k němu uměl postavit a vyřešit ho, což si nejsem u svého minulého poradce jistý, že by se tak zachoval. Příjemné prostředí kanceláře a pocit důvěry je dalším bonusem.

Jiří Perůtka, fotbalový trenér

Každý podnikatel by měl mít svého "šéfa" na finance. Já jsem moc vděčná, že se mi do cesty připletla Peťka a pan Tom. Vždy ochotně se vším poradí, jsou mi k dispozici a vím, že s nimi jsou mé finance v bezpečí. Děkuji

Štěpánka Prchlíková, dentální hygienistka

"Ve finanční makléře jsem v dnešní době moc důvěry neměl. Když mě Tom kontaktoval, bral jsem ho jako dalšího tuctového makléře, který nekouká na potřeby klienta. Na schůzku se mi moc nechtělo, ale říkal jsem si, že dostanu alespoň nějaké informace, tak jsem šel. S odstupem času jsem rád, že jsem se s Tomem potkal. Cením sei především toho, že vidí primárně potřeby klienta oproti své provizi. Není to ten typ, který uzavře nějakou smlouvu a tím pro něj práce končí. I přes 300km vzdálenost je schopen seriózně komunikovat a dle potřeby kamkoliv dojet. Já jsem spokojen."

David Puškáč, profesionální fotbalista

Honza rozhodně ví co dělá, dělá to rád a dělá to dobře. Poradí, vysvětlí, nenutí. Prosefionální, ale lidské a přátelské jednání. Je úleva mít finance a investice pod kontrolou právě zde.

Kristýna Junáková, Online Casino Manager

"Tom ma kontaktoval pár mesiacov po tom čo som prišiel do Česka. Mal som už nejaké poistenie aj stavebné sporenie ale Tom prišiel s tým že mi nastavil dlhodobý finančný plán. Je dobré byť pripravený na každú situáciu a starať sa o svoje financie. Momentálne so snúbenkou zariaďujeme vlastné bývanie s ktorým nám takisto hodne pomohol, prakticky všetky papiere ohľadom uzavretia hypotečnej zmluvy vybavil za nás. Oceňujem jeho priateľský prístup, ochotu, profesionalitu a znalosti finančného trhu."

Damián Bariš, profesionální fotbalista

Můj, nyní už manžel, se s Tomem znal již od mala, takže neměl problém s důvěrou. Se mnou to bylo trošku horší. Nikdy jsem nedůvěřovala finančním a bankovním poradcům, právě naopak vždy mě velmi obtěžovalo, když mi neustále něco chtěli vnutit, se slovy: „tohle je pro Vás výhodné“. Nicméně jsem ke schůzce přistoupila. Byla jsem velmi příjemně překvapená. Nečekal nás tam žádný frajírek, který v nás viděl jen zisk, ale muž, který chápe Vaše potřeby a případné obavy. Vše nám srozumitelně vysvětlil a nastavil tak, abychom v budoucnu neměli problémy. Vážíme si na něm, že každý rok si nás pozve na schůzku, probereme, co se změnilo, a zda nám vše vyhovuje. Pokud je něco nového, co by nám mohlo vyhovovat, ihned nás kontaktuje. Naopak, když my potřebujeme poradit, víme, na koho se obrátit, protože nám vždy řekne vše narovinu a vysvětlí případná pro a proti. Od doby, co se nám stará o finance jsme klidní, protože víme, že Tom je ten nejlepší :) a stále nám to dokazuje.

manželé Sedlaříkovi

"Tom mě informoval a následně mi také pomohl s tím, jak nejlépe zhodnotit peníze do budoucna, díky tomu si v současnosti spořím především na období po konci sportovní kariéry. Upravil se mnou pojistné smlouvy, od pojištění auta až po životní pojistku. Chystám se stavět rodinný dům, zjišťoval proto pro mě nejvýhodnější cestu k uzavření hypoteční smlouvy. Připravil potřebné formuláře, vždy mi vše řádně vysvětlil. Je ochotný si na mě udělat čas, kdykoliv se na něj obrátím. Jsme v kontaktu, vyhodnocujeme uspěšnost plnění mého finančního plánu a informuje mě o novinkách na finančním trhu."

Milan Heča, profesionální fotbalista

"Toma využívám jako zdroj informací, prodlouženou ruku v podnikání, kamaráda a přítele. Vím že se na něj můžu spolehnout a v byznysu je tohle naprosto klíčové. Když potřebujeme řešit financování nemovitostí nebo třeba jen vyřídit pojistku na skútra vím že dostanu stoprocentní péči a produkt, který je nejlepší na trhu. Z vlastní osobní zkušenosti můžu s klidem doporučit a touto cestou i poděkovat za Tomovi služby."

Michal Jungman, majitel společnosti Aruall innovation

Tom je pro mě obrovská pomoc z hlediska financí, kterou bych doporučil všem ostatním.

Lukáš Sadílek, profesionální fotbalista

S Tomem se vždy potkávám po půl roce a společně vidíme, kam jsme se za tu dobu dokázali posunout.

Jan Bartoš, policista

Obecně systém naší spolupráce vnímám velmi dobře a určitě se přijďte sami přesvědčit, jak dobře to funguje.

Jan Pilka, obchodní zástupce

Přesvědčte se o slovech našich klientů sami
Zanechte nám na sebe kontakt, ať jednou můžete být stejně spokojení jako oni.

    Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání os. údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.