PRVNÍ SCHŮZKA V NAŠÍ KANCELÁŘI: Keep calm and carry on

Dovolili jsme si v úvodu použít heslo Britské královské rodiny – „Zachovejte klid a pokračujte“, protože je to naprosto výstižné.
Připustit si myšlenku, mít finančního poradce, je pro tisíce lidí nepředstavitelné. Kdyby se ale na chvilku zastavili, zamysleli a pokračovali, mohli se mít už dávno lépe.

Tak vítejte na naší první schůzce

První schůzka je o seznámení.
Potkáme se u nás v kanceláři, v centru Uherského Hradiště.
U kávy, nebo něčeho ostřejšího si popovídáme o vaší situaci, cílech, snech. Abychom vám mohli co nejlépe pomoci, musíme se i ptát. To je taky ten největší rozdíl mezi námi – poradci a prodejci, které tyto detaily nezajímají.

Tato úvodní schůzka netrvá déle než hodinu a pokud se vám náš přístup bude líbit, tak se rovnou domluvíme na další, která už bude víc konkrétní a na které budeme „tvořit hodnoty“.

Nicméně tento článek měl být takovým manuálem pro ty, kteří nemají s finančním poradenství žádné zkušenosti anebo ano, ale velmi špatné.

My jsme tady od toho, abychom vám pomohli. Pomohli vytvořit anebo utřídit váš finanční plán. Tak schválně, víte, kde máte všechny pojistky, na co jste krytí?
A hlavně byli tady pro vás, protože si zakládáme na dlouhodobých vztazích. Kdykoliv vás cokoliv ohledně peněz napadne, víte na koho se můžete obrátit.

Dále je důležité vědět, že jsme nezávislí. Produkty, které vám doporučíme, vybíráme čistě na základě toho, aby pro vás byli nejvhodnější. Aby vám pomohly, aby vás podržely. Provize jsou pro nás totiž nastaveny všude úplně stejně.

A jako poslední věc, naše služby jsou úplně zdarma.

„Peníze utíkají od těch, kteří s nimi neumějí zacházet“, tak se nad tím zkuste zamyslet.