Nejste si jistí nastavením své smlouvy?

Kontaktujte nás

Ať už řešíte životní pojištění, či pojištění nemovitosti nebo auta, na prvním místě je vždy jeho krytí.

To, jak jsou napsány pojistné podmínky, by pro vás měla být klíčová informace, se kterou pracovat při výběru pojišťovny.
Ty totiž existují hlavně proto, aby když nastane pojistná událost, pojišťovna mohla najít důvod, proč pojistné neplnit. Proto jsou popsané na desítkách stran.

Proto jsme tady ale my, abychom vám s jakoukoliv pojistnou smlouvou pomohli.

K pojištění přistupujeme podobně jako v západních zemích – klademe důraz na důležitá rizika a správné nastavení pojistných částek.
V České republice je více než 420 tisíc lidí v produktivním věku v invalidním důchodu, i přes to má mnoho lidí spíše pojištěné čelní sklo, než invaliditu.
Okolo 65% lidí má svou nemovitost podpojištěnou. V případě havárie tak nedostanou dost na to, aby svůj domov dostali do původního stavu.
Přitom stačí tak málo, mít někoho, kdo vám tyto věci pohlídá. Mít nás.

Navíc každému z našich klientů, vždy k výročí jeho smlouvy, zpracujeme aktuální přehled všech nejlepších nabídek a pokud je některá z nich výhodnější a klient souhlasí, všechno bez starostí zařídíme.

Snažíme se, aby ve vašem životě bylo co nejmíň starostí a rizik a zbýval vám čas jenom na to příjemné.

 

 

Plaťte jen za takovou pojistku,
která je pro vás nezbytná
Zanechte nám na sebe kontakt a buďte krytí na každé kroku.

    Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání os. údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.