Příběh naší kanceláře

Dřív bylo vše jen o mně, o Tomášovi Střelcovi, který se v roce 2012 rozhodl jít touto cestou. Vyplňoval jsem smlouvy, skládal investiční portfolia, řešil pojistné události, vyřizoval hypotéky, pomáhal klientům s čerpáním, aktualizoval smlouvy neživotního pojištění a dalších milion věcí, které souvisejí s naší prací, a ještě jsem se u toho snažil tvářit vesele.

První změna přišla v listopadu 2020, kdy moje máma musela kvůli covidu zavřít svoji cestovní kancelář a začala mi pomáhat jako asistentka. Rovnou jsem po ní převzal i její prostory a předělal k obrazu svému. Začátky nebyly jednoduché, ale dnes s mámou klienti vyřeší úvěr od A do Z, provede je čerpáním, každý rok jim přepočítá smlouvu neživotního pojištění – většinou dokáže ušetřit i několik tisíc a jsou na ni skvělé zpětné vazby.

Další krok byl, když v lednu 2022 přišel Honza. Ten má na starosti jednání s klienty. Ctíme stejné hodnoty, neustále se vzdělává a pracuje na sobě tak, aby přinášel ještě lepší službu. Věřím, že svým přístupem směřuje k nejlepším poradcům v České republice.

V dubnu 2022 se k nám přidala ještě Zuzka, protože s dalšími klienty rostly i další úkoly a my jsme potřebovali administrativní posilu.

Na konci roku jsem na sítě napsal příspěvek, ve kterém jsem hodnotil uplynulý rok a přemýšlel nad tím nadcházejícím.
„Rok 2023 bude opět plný výzev, které věřím, že překonáme a opět posuneme naši službu o stupeň výš.“

A přesně to se i stalo. Vlastně o dva stupně.
Přidala se k nám Peťa, jako další poradkyně a Markét, jako marketingová specialistka.

Všichni máme společný cíl, přinášet vám tu nejlepší službu, pracovat na vaší lepší budoucnosti a šetřit vám čas i starosti.

DSC_4562

Tomáš Střelec, EFP

Ve financích se pohybuji už 10 let a kdyby jste se mě před tímto časem zeptali, kde se vidím v budoucnu, odpověděl bych vám, že přesně tady, ačkoliv bych tenkrát kriticky uznal, že si nadsazuji cíle.
Povedlo se mi ale vybudovat skvělý tým a díky němu fungující kancelář, ve které jsme dokázali pomoci stovkám klientů.

Vzdělávání je pro mě klíčové a tak jsem dělal všechno proto, abych aktuálně mohl být mezi 41 držiteli nejvyššího titulu EFP.

Mým osobním cílem je, abyste z naší kanceláře odcházeli s pocitem, že jste zažili výrazně lepší službu, než na jakou jste zvyklí.

Mimo práci věnuji svůj čas tomu nejdůležitějšímu. Rodině, dobrodružství a vlastnímu posunu. A co mě naplňuje nejvíce je, když svou prací mohu pomoci právě vám, abyste na své nejcennější aktivity, měli více času a prostředků.

DSC_8424 - kopie

Jan Vintr

Najít si práci, která vás bude bavit, do které se budete těšit a která pro vás bude hnacím motorem není jednoduché, ale není to nemožné. Já jsem přesně toto našel v naší kanceláři a komu za to hlavně vděčím jsou naši klienti. Protože mě každý den utvrzují v tom, že to, co dělám má smysl. Vidět, jak můj čas strávený prací konkrétně pomáhá lidem, je největší satisfakcí.

Jsem přirozeně houževnatý a tato vlastnost se odráží i v mé práci. Dokud není všechno úspěšně dokončeno, tak to nepouštím z hlavy a hledám jakékoliv cesty, které mě dovedou ke kýženému cíli.

Takže jestli si myslíte, že je váš problém neřešitelný, ať už jde o hypotéku, pojištění nebo jen optimalizaci vašeho rozpočtu, tak to nevzdávejte, dokud ho nezkusíte vyřešit se mnou.

DSC_8507

Petra Staňková

Celý svůj život se věnuji divadlu, konkrétně herectví, kterým jsem si splnila svůj dětský sen.
To, že jsem se teď naplno pustila i do světa financí bylo taky proto, abych mohla pomoct plnit dětské sny i dalším lidem, našim klientům.

Na jevišti je mým cílem dostat diváky do jiného světa. Ukázat jim jiné životy a situace.
A tyto cíle se nemění ani v tomto povolání. Správný přístup k penězům totiž může otevřít dveře příležitostem a okamžikům, o kterých jste dokonce ani nesnili. Stačí tomu dát šanci.

Možná budu znít staromódně, ale upřímnost a důvěra jsou pro mě hodnoty, které nikdy nepodceňuji. Zkuste se teď zeptat sami sebe, co můžete ztratit a co naopak získat, když zkusíte důvěřovat vy mě a necháte, abych vám pomohla.

DSC_8540

Veronika Střelcová

V naší kanceláři se specializuji na neživotní pojištění, takže až se vám bude blížit výročí povinného ručení, automaticky vám každý rok srovnám nabídky pojišťoven a pokud najdeme lepší variantu moc ráda ji pro vás sjednám.

Pod mou správu taky patří veškeré papírování okolo hypotečních úvěrů.

Mým největším koníčkem je pečení. Takže se ode mě těšte nejen na nejvýhodnější nabídky pojištění a bezproblémové vyřízení hypotéky, ale taky na něco sladkého, protože u kávy a dortu jde vždycky všechno lépe.

4c4e5d6e-5c1d-47f6-ba1c-77e0cf65dae1

Zuzana Zerzáňová

Jsem prodlouženou rukou naší kanceláře, ale i našich klientů. Kromě kompletní administrativy je mou prací dotáhnout s vámi životní pojištění, penze a investice tak, abyste s nimi neměli žádné starosti a těšili se jen na profit ze správného nastavení.

„Pro mě spočívá pravá radost z práce ve chvílích, kdy vidím, jak se obtížné úkoly mění v úspěchy a jak se mé úsilí vyplácí.“

Tento výrok Michelle Obama dokonale vystihuje mé pocity z této práce, spokojení klienti, bezstarostný průběh a žádné komplikace.

DSC_8499

Markéta Maňásková

Prodávat službu, která bude lidem pomáhat bohatnout, je snem snad každého markeťáka. A vlastně by taková služba reklamu ani potřebovat neměla, ta by se měla prodávat sama, ale jak jde o peníze, jsou lidé více opatrní a jak ráda říkám, potřebují popostrčit.

Když občas hledám inspiraci, stačí mi si vzpomenout, že čím více lidí naši službu využije, tím líp se budeme ve společnosti mít a nápady přicházejí samy.

Takže až na vás někde vyskočí reklama na naši kancelář, tak si vzpomeňte, že ji neinzerujeme pro nás, ale pro vás, ať o nás víte a máte se lépe.

Poznejte nás osobně a udělejte si vlastní obrázek

Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Naše kancelář se nachází v centru města na ulici Josefa Stancla 153 v Uherském Hradišti. Nově vzniklé prostory nám umožní příjemnější setkání s klienty. Tak se zastavte, třeba jen na kávu. Těšíme se na vás.

Certifikáty

Že tomu, co děláme, opravdu rozumíme, potvrzuje i certifikát EFP - European Financial Planner. V celé České republice ho spolu s Tomášem Střelcem má pouze dalších 40 poradců. Dosažení tohoto titulu byla důležitá meta, ale určitě ne ta poslední. Neustále se vzděláváme a pracujeme na tom, abychom vám poskytovali ty nejkvalitnější služby.

Zkušenosti našich klientů

DALŠÍ REFERENCE

"Tom mě informoval a následně mi také pomohl s tím, jak nejlépe zhodnotit peníze do budoucna, díky tomu si v současnosti spořím především na období po konci sportovní kariéry. Upravil se mnou pojistné smlouvy, od pojištění auta až po životní pojistku. Chystám se stavět rodinný dům, zjišťoval proto pro mě nejvýhodnější cestu k uzavření hypoteční smlouvy. Připravil potřebné formuláře, vždy mi vše řádně vysvětlil. Je ochotný si na mě udělat čas, kdykoliv se na něj obrátím. Jsme v kontaktu, vyhodnocujeme uspěšnost plnění mého finančního plánu a informuje mě o novinkách na finančním trhu."

Milan Heča, Profesionální fotbalista

"S Tomem se známe asi 7 let a za tu dobu se mnou prošel kompletní audit všech smluv tak, aby pro mě byly co nejvýhodnější, přidali jsme zajištění do budoucna ve formě investic a s jeho službami jsem naprosto spokojený. Momentálně se chystáme se ženou ke koupi rodinného domu, při které nám Tom zajišťuje komunikaci s bankou a kompletní finanční poradenství s tím spojené. Toma jako finančního poradce doporučuji všemi deseti hlavně pro lidský, přesto profesionální přístup a je to člověk, kterému s ohledem na mé finance můžu důvěřovat."

Tomáš Vajdík, Městská policie

Můj manžel, se s Tomem znal již od mala, takže neměl problém s důvěrou. Se mnou to bylo trošku horší. Nikdy jsem nedůvěřovala finančním a bankovním poradcům, právě naopak vždy mě velmi obtěžovalo, když mi neustále něco chtěli vnutit, se slovy: „tohle je pro Vás výhodné“. Nicméně jsem ke schůzce přistoupila. Byla jsem velmi příjemně překvapená. Nečekal nás tam žádný frajírek, který v nás viděl jen zisk, ale muž, který chápe Vaše potřeby a případné obavy. Vše nám srozumitelně vysvětlil a nastavil tak, abychom v budoucnu neměli problémy. Od doby, co se nám stará o finance jsme klidní, protože víme, že Tom je ten nejlepší :) a stále nám to dokazuje.

manželé Sedlaříkovi

Jsme tým odborníků, o který se můžete opřít
Zanechte nám na sebe kontakt a nebuďte na své finance sami.

    Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání os. údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.