DSC_4562

Tomáš Střelec, EFP

Ve financích se pohybuji 9 let, jsem jedním z 31 držitelů nejprestižnějšího evropského certifikátu EFP.

Mým osobním cílem je, abyste odcházeli s pocitem, že jste zažili výrazně lepší službu než na co jste zvyklí

DSC_4617

Jan Vintr

Moje role je pečovat o stávající klienty tak, aby se u nás cítili jako v bavlnce. Mojí specializací jsou hypoteční úvěry. Díky skvělým kontaktům v bankách vyjednám ty nejlepší podmínky a ušetřím vám spoustu nervů a času, který věřím, že rádi strávíte jinak než běháním po finančních institucích.

DSC_4691

Veronika Střelcová

Zajišťuji aby všechna administrativa byla v pořádku. Specializuji se na neživotní pojištění, takže až se vám bude blížit výročí povinného ručení automaticky vám každý rok srovnám nabídky pojišťoven a pokud najdeme lepší variantu určitě se vám ozvu a vše zařídím za vás.

Michal Hinda

Připravujeme…

Zuzana Zerzáňová

Připravujeme…

Máte zájem o schůzku?

Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Naše kancelář se nachází v centru města na ulici Josefa Stancla 153 v Uherském Hradišti. Nově vzniklé prostory nám umožní příjemnější setkání s klienty. Tak se zastavte, třeba jen na kávu. Těšíme se na vás.

Certifikáty

Jsem hrdým držitelem certifkátu European Financial Planner (EFP) a i nadále se systematicky vzdělávám ve všech oblastech finančního plánování a investic.

Reference

DALŠÍ REFERENCE

"Tom mě informoval a následně mi také pomohl s tím, jak nejlépe zhodnotit peníze do budoucna, díky tomu si v současnosti spořím především na období po konci sportovní kariéry. Upravil se mnou pojistné smlouvy, od pojištění auta až po životní pojistku. Chystám se stavět rodinný dům, zjišťoval proto pro mě nejvýhodnější cestu k uzavření hypoteční smlouvy. Připravil potřebné formuláře, vždy mi vše řádně vysvětlil. Je ochotný si na mě udělat čas, kdykoliv se na něj obrátím. Jsme v kontaktu, vyhodnocujeme uspěšnost plnění mého finančního plánu a informuje mě o novinkách na finančním trhu."

Milan Heča, AC Sparta Praha

"Toma využívám jako zdroj informací, prodlouženou ruku v podnikání, kamaráda a přítele. Vím že se na něj můžu spolehnout a v byznysu je tohle naprosto klíčové. Když potřebujeme řešit financování nemovitostí nebo třeba jen vyřídit pojistku na skútra vím, že dostanu stoprocentní péči a produkt, který je nejlepší na trhu. Z vlastní osobní zkušenosti můžu s klidem doporučit a touto cestou i poděkovat Tomovi za jeho služby."

Michal Jungman, majitel společnosti Aruall innovation

"S Tomem se známe asi 7 let a za tu dobu se mnou prošel kompletní audit všech smluv tak, aby pro mě byly co nejvýhodnější, přidali jsme zajištění do budoucna ve formě investic a s jeho službami jsem naprosto spokojený. Momentálně se chystáme se ženou ke koupi rodinného domu, při které nám Tom zajišťuje komunikaci s bankou a kompletní finanční poradenství s tím spojené. Toma jako finančního poradce doporučuji všemi deseti hlavně pro lidský, přesto profesionální přístup a je to člověk, kterému s ohledem na mé finance můžu důvěřovat."

Tomáš Vajdík, Městská policie

Máte zájem o nabídku, konzultaci či více informací?
Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám do 24h ozveme.

    Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání os. údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.