Jsem Tomáš Střelec

Ve financích od roku 2013

Od roku 2018 jsem jedním ze 319 držitelů druhé nejvyšší evropské certifikace European Financial Advisor

Aktuálně se připravuji na získání nejvyšší evropské certifikace European Financial Planner, tím se zařadím mezi 31 nejlepších v České republice

V rámci projektu profesionálního sportu připravujeme sportovce na konec kariéry

Mým cílem je, abyste odcházeli s pocitem, že jste zažili výrazně lepší službu než na co jste zvyklí

V rámci profesionálního sportu pomáhám sportovcům

ZJISTIT VÍCE

Naše nová kancelář

Naše nová kancelář se nachází v centru města na ulici Josefa Stancla 153 v Uherském Hradišti. Nově vzniklé prostory nám umožní příjemnější setkání s klienty. Tak se zastavte, třeba jen na kávu.

Certifikáty

Jsem hrdým držitelem certifkátu European Financial Advisor (EFA) a i nadále se systematicky vzdělávám ve všech oblastech finančního plánování a investic.

Reference

DALŠÍ REFERENCE

"Tom mě informoval a následně mi také pomohl s tím, jak nejlépe zhodnotit peníze do budoucna, díky tomu si v současnosti spořím především na období po konci sportovní kariéry. Upravil se mnou pojistné smlouvy, od pojištění auta až po životní pojistku. Chystám se stavět rodinný dům, zjišťoval proto pro mě nejvýhodnější cestu k uzavření hypoteční smlouvy. Připravil potřebné formuláře, vždy mi vše řádně vysvětlil. Je ochotný si na mě udělat čas, kdykoliv se na něj obrátím. Jsme v kontaktu, vyhodnocujeme uspěšnost plnění mého finančního plánu a informuje mě o novinkách na finančním trhu."

Milan Heča, AC Sparta Praha

"Toma využívám jako zdroj informací, prodlouženou ruku v podnikání, kamaráda a přítele. Vím že se na něj můžu spolehnout a v byznysu je tohle naprosto klíčové. Když potřebujeme řešit financování nemovitostí nebo třeba jen vyřídit pojistku na skútra vím, že dostanu stoprocentní péči a produkt, který je nejlepší na trhu. Z vlastní osobní zkušenosti můžu s klidem doporučit a touto cestou i poděkovat Tomovi za jeho služby."

Michal Jungman, majitel společnosti Aruall innovation

"S Tomem se známe asi 7 let a za tu dobu se mnou prošel kompletní audit všech smluv tak, aby pro mě byly co nejvýhodnější, přidali jsme zajištění do budoucna ve formě investic a s jeho službami jsem naprosto spokojený. Momentálně se chystáme se ženou ke koupi rodinného domu, při které nám Tom zajišťuje komunikaci s bankou a kompletní finanční poradenství s tím spojené. Toma jako finančního poradce doporučuji všemi deseti hlavně pro lidský, přesto profesionální přístup a je to člověk, kterému s ohledem na mé finance můžu důvěřovat."

Tomáš Vajdík, Městská policie