Jak vám můžeme pomoct s vašim pojištěním?

Nešetříme jen váš čas a starosti, ale taky peníze

Jak? podívejte na konkrétní případy

Tento článek by vám měl přiblížit naši práci a to, jak by mohla pomoct i vám

3.846 korun ročně doma

Před několika měsíci k nám do kanceláře přišel nový klient, který chtěl řešit konkrétní věc. Mimo to jsme mu představili i další služby, které mu můžou zjednodušit život.
Zpracovali jsme jeho stávající smlouvy a vlastně právě včas. Blížilo se výročí jeho pojištění auta a tak jsem připravili nabídky od jiných pojišťoven.
Stávající smlouvu měl z roku 2017, platil 6.666 korun ročně v domění, že kromě povinného ručení má i havarijní pojištění. To ale nebyla pravda. Za tuto cenu měl ve smlouvě pouze připojištění čelního skla. V té době jezdíval pravidelně do zahraničí a pravděpodobnost havárie byla větší.
Aktuálně jezdí s autem velmi málo, proto platit za další připojištění u něj nedávalo smysl a novou smlouvu povinného ručení má o 3.846 korun levnější a ročně zaplatí jen 2.820,- oproti původním 6.666,-

Levnější a obsáhlejší

Tato situace se taky týkala naší nové klientky, která za povinné ručení platila ročně 4.900 korun. Žádné jiné připojištění ve smlouvě neměla.
Před výročím jsme zase srovnali nabídky různých pojišťoven a rovnou se trefili i do akce jedné z nich, která nabízela neomezený odtah zdarma po celé republice.
V tomto případě jsme klientce ušetřili 1.092 korun ročně a rozšířili její smlouvu o ty odtahové služby.

Toto jen zlomek toho, jak s pojistnými smlouvami pomáháme. Pro vaši představu ale, věříme, dostatečný.

Hlídat si tyto věci můžete samozřejmě i sami, používat srovnávače a sledovat nabídky pojišťoven. Pamatujte ale, že změny můžete udělat vždy jen šest týdnů před výročím smlouvy, jestli tento termín promeškáte, musíte čekat další rok.

Ušetřit pár tisíc ročně není ale ta jediná výhoda. Je důležité sledovat i to, co přesně vám pojistná smlouva kryje. Jsou totiž i situace, kdy se vyplatí si za pojištění nepatrně připlatit, protože se například změnila vaše životní situace, jezdíte autem výrazně více a na delší vzdálenosti. Přestěhovali jste se do většího města, kde je riziko nehod vyšší, nebo naopak blíž k lesu, takže srážka se zvěří je pravděpodobnější.
Všechno toto s klienty komunikujeme, protože jedině tak dokážeme najít to nejlepší řešení.

Tak si pamatujte, že na to nemusíte být sami a je tu někdo, kdo vám kryje záda.

Krásný den