Potřebujete hypotéku na vlastní bydlení nebo rekonstrukci?

Kontaktujte nás

Ačkoliv každá druhá reklama hlásá, že hypoteční úvěr jde sjednat rychle, bez starostí a online, tak to ve skutečnosti není tak úplně pravda.
Ve většině případů dojde k nějakému zádrhelu, který je potřeba efektivně řešit. Protože získáním úvěru všechno teprve začíná.

Naše poradenská kancelář je tu právě proto, abychom vás podpořili od začátku až do konce. Abychom vás provedli byrokratickým labyrintem spojeným s hypotečním financováním a hlavně vám zajistili ten nejnižší možný úrok.

 

Co pro Vás zařídíme?

 

Srovnání nejen úrokových sazeb ale i všech dalších podmínek a poplatků všech bank.

 

Výpočet bonity – částky, kterou by vám banky byly ochotny půjčit na základě vašich příjmů.

 

Kompletní informace jak probíhá vyřízení úvěru na bydlení a na co si dát pozor.

 

Díky nadstandardním vztahům v bankách garantujeme rychlé vyřízení a nejvýhodnější podmínky.

 

Všechny naše služby jsou pro vás naprosto zdarma

 

Spolupracujeme také s místní realitní kanceláři, se kterou vás v případě zájmu rádi propojíme. Ti vám můžou pomoci při jednání s prodávajícími, výkladem smluv a bezpečným uzavřením celé koupě.

Náš tým se ale zaměřuje nejen na fakta a čísla, ale především na vaše individuální potřeby a cíle. Chápeme, že každý klient je jedinečný a zaslouží si osobní přístup. S námi nejste jen číslo, ale důležitý partner na společné cestě k úspěchu.

Vypočítejte si splátku

0

20000000

1

30

Měsiční splátka

12312321 Kč

Úroková sazba

12%

Mějte hypotéku s tím nejnižším možným úrokem
Zanechte nám na sebe kontakt a ušetřete si čas, peníze i starosti.

    Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí rady, a to ve lhůtě 3 měsíců od odeslání os. údajů. Více informací o zpracování osobních údajů našich klientů (včetně potenciálních) naleznete zde.